aquarius - 2017-02-21 16:56:14

Szanowni Państwo - Miłośnicy i mieszkańcy miejscowości Wicie.

Pragnę poinformować że z dniem dzisiejszym oficjalnie zamykam forum Wicie.
Jest to spowodowane kilkoma czynnikami. Forum powstało wiele lat temu i miało służyć komunikacji i informacji na temat miejscowości Wicie. Jednak przez te wszystkie lata powstało wiele innych i bardziej nowoczesnych platform komunikacji takich jak np. szeroko pojęte serwisy społecznościowe. Jednak likidacja samego forum to nie zakończenie wielkiej przygody którą wspólnie rozpoczęliśmy z naszą miejscowością.

Dlatego zapraszam wszystkich na Facebooka gdzie istnieje już strona Forum Wicie a dodatkowo na blog o Wiciu. Znajdziecie na nim sporo interesujących informacji na temat samej miejscowości jak i okolic. Nie zabraknie też tematów o atrakcjach i rozrywkach większych, sąsiednich kurortów nadmorskich zlokalizowanych koło Wicia jak i samej miejscowości. Będzie dużo o historii i interesujących miejscach do odwiedzenia.

Z bloga dowiecie się też o przyrodzie tego zakątka, o zwierzętach zamieszkujących mierzeję jeziora Kopań oraz o faunie i florze morza Bałtyckiego. Strona jest dla wszystkich, więc serdecznie polecam. Miłośnicy miejscowości nie powinni być zawiedzeni, a blog znajdziecie pod tym adresem:

http://wicieprzygoda.pomorze.pl


A więc do zobaczenia w miejscowości Wicie. Na jej słonecznych plażach i na szlakach pełnych wspaniałych przygód, na które już dziś wszystkich was zapraszam :)

Pozdrawiam serdecznie

Aquarius

www.waleczniwojownicy.pun.pl www.graniegedania.pun.pl www.harrypotterpbf.pun.pl www.twisted.pun.pl www.klasa1lnowysacz.pun.pl