FORUM WICIE

*** Niezależne forum mieszkańców i sympatyków miejscowości nadmorskiej Wicie ***


#1 2017-02-21 16:56:14

 aquarius

Administrator

LIKWIDACJA FORUM - Nowa strona o Wicie

Szanowni Państwo - Miłośnicy i mieszkańcy miejscowości Wicie.

Pragnę poinformować że z dniem dzisiejszym oficjalnie zamykam forum Wicie.
Jest to spowodowane kilkoma czynnikami. Forum powstało wiele lat temu i miało służyć komunikacji i informacji na temat miejscowości Wicie. Jednak przez te wszystkie lata powstało wiele innych i bardziej nowoczesnych platform komunikacji takich jak np. szeroko pojęte serwisy społecznościowe. Jednak likidacja samego forum to nie zakończenie wielkiej przygody którą wspólnie rozpoczęliśmy z naszą miejscowością.

Dlatego zapraszam wszystkich na Facebooka gdzie istnieje już strona Forum Wicie a dodatkowo na blog o Wiciu. Znajdziecie na nim sporo interesujących informacji na temat samej miejscowości jak i okolic. Nie zabraknie też tematów o atrakcjach i rozrywkach większych, sąsiednich kurortów nadmorskich zlokalizowanych koło Wicia jak i samej miejscowości. Będzie dużo o historii i interesujących miejscach do odwiedzenia.

Z bloga dowiecie się też o przyrodzie tego zakątka, o zwierzętach zamieszkujących mierzeję jeziora Kopań oraz o faunie i florze morza Bałtyckiego. Strona jest dla wszystkich, więc serdecznie polecam. Miłośnicy miejscowości nie powinni być zawiedzeni, a blog znajdziecie pod tym adresem:

http://wicieprzygoda.pomorze.pl


A więc do zobaczenia w miejscowości Wicie. Na jej słonecznych plażach i na szlakach pełnych wspaniałych przygód, na które już dziś wszystkich was zapraszam

Pozdrawiam serdecznie

Aquarius


Ratujmy naszą piękną przyrodę

Offline

 
ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY - wakacje nad morzem

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fjakfrajer.pun.pl www.isp-kielce.pun.pl www.nightfallrpg.pun.pl www.darmowyporadnikmfo.pun.pl www.inspire-wod.pun.pl