FORUM WICIE

*** Niezależne forum mieszkańców i sympatyków miejscowości nadmorskiej Wicie ***


Zasady Forum


Netykieta - to zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie, swoista etykieta obowiązująca w sieci. Netykieta, podobnie jak zwykłe zasady przyzwoitego zachowania, nie jest dokładnie skodyfikowana, ani nikt nie zajmuje się systematycznym karaniem osób łamiących te zasady, jednak uparte łamanie zasad netykiety może się wiązać z różnymi przykrymi konsekwencjami, jak np.: odcięcie "niegrzecznego" osobnika od określonej usługi internetowej przez administratora danej usługi. Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta Nikt nie jest nieomylny i każdy może się mylić. Tolerancja dla wszystkich i pomoc w miarę możliwości i wiedzy. Nie tolerujemy żadnych przekleństw, kłótni na forum.

1. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność prawną za materiały umieszczone przez siebie.

2. Wszystkie informacje podane w profilu Użytkownika muszą być autentyczne.

3. Administrator w żaden sposób nie ponosi odpowiedzialności za nieautoryzowane wykorzystanie przez osoby trzecie umieszczonych zdjęć. Wszelką odpowiedzialność ponosi Użytkownik.

4. Zabrania się umieszczania na forach postów o charakterze reklamowym [ chyba że został stworzony odpowiedni dział ] i pornograficznym.

5. Wiadomości mające na celu poniżenie osób do których wypowiedź jest kierowana, zawierające treści niezgodne z ogólnie przyjętą Netykietą, rasistowskie oraz obrażające bez powodu uczestników forum, lub ich przekonania, wiarę lub orientację seksualną będą usuwane, a wobec ich twórców będą podjęte odpowiednie kroki

6. Każdy Użytkownik powinien pamiętać o zachowaniu kultury na forach oraz aby wszelkie spory rozwiązywać w pokojowy sposób.

7. W przypadku sporu administrator dołoży starań aby doprowadzić do optymalnego, kompromisowego rozwiązania problemu, a nie brania czyjejkolwiek strony w obronę. Każdy ma prawo do nieskrępowanego, nie cenzurowanego wypowiadania się z zachowaniem szacunku dla współużytkowników.

8. Administrator dołoży wszelkich starań, aby wszystkie usługi udostępniane za jego pośrednictwem działały w sposób ciągły bez jakichkolwiek zakłóceń. Administrator nie ponosi jednakże żadnej odpowiedzialności za zakłócenia spowodowane awarią systemu, niedozwoloną ingerencją Użytkowników lub osób trzecich, a także awarią urządzeń i systemów operatorów telekomunikacyjnych.

9. Jednocześnie Administrator zastrzega sobie prawo do czasowego całkowitego wyłączenia działania Forum w celu jego ulepszenia, dodawania usług lub przeprowadzania konserwacji, bez wcześniejszego uprzedzania o tym Użytkowników.

10. Porządku na forum pilnują Użytkownicy o uprawnieniach moderatora, który usuwają wszystkie wiadomości niezgodne z regulaminem oraz informują administratora o nadużyciach Użytkowników. Użytkownicy o uprawnieniach moderatora mogą zablokować/usunąć wypowiedź danego użytkownika jeżeli stwierdzą, iż opublikowane materiały łamią zasady regulaminu.

11. Administrator zastrzega sobie prawo usunięcia duplikatów tekstów tego samego autora bez podania przyczyny.

12. Administrator ma prawo zmniejszenia/skompresowania zdjęć Użytkownika, bez wcześniejszego informowania go o tym fakcie.

13. Administrator ma prawo odrzucić lub usunąć zdjęcie Użytkownika, bez konieczności podania przyczyny i informowania o tym fakcie Użytkownika.

14. Administrator po przeanalizowaniu konkretnego nadużycia może zablokować Konto danego Użytkownika do czasu wyjaśnienia danej sytuacji lub zablokować Konto na czas nieokreślony.

15.Decyzje Administratora nie podlegają dyskusji.

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY - wakacje nad morzem

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nightfallrpg.pun.pl www.fjakfrajer.pun.pl www.pseteamcoduo.pun.pl www.inspire-wod.pun.pl www.darmowyporadnikmfo.pun.pl