FORUM WICIE

*** Niezależne forum mieszkańców i sympatyków miejscowości nadmorskiej Wicie ***


#1 2013-10-15 16:39:30

 aquarius

Administrator

UFO w Wicie

Nie wiem czy w dobrym dziale umieszczam tą informację ale z racji tego że zdarzenie to jest historyczne tj wydarzyło się 1983 roku i jest po części mało znanym epizodem z dziejów naszej wioski dlatego warto nawet sceptykom zapoznać się z tą ciekawostką.
Wielu osobą nawet to nie przyjdzie do głowy ale nasza niewielka miejscowość ma swój wkład w polska ufologię i opisane niżej zdarzenie nie było jedynym na tym terenie. Tak więc patrzmy się w niebo i pstrykajmy fotki, nigdy nie wiadomo co kryje się w chmurach lub w przepięknym zachodzie słońca.
Jeśli ktoś ma zdjęcia czegoś ciekawego i dziwnego na niebie wiciowskim i chce się tym podzielić z innymi to zapraszam do zamieszczania właśnie w tym temacie a tymczasem za serwisem INFRA :


Fotografie UFO z Wicia (1983): Nowe faktyZdjęcia UFO z Wicia, które 30 lat temu wykonał pan Wiesław Machowski należą bezsprzecznie do najciekawszych ujęć niezidentyfikowanych obiektów w historii polskiej ufologii. Sprawa jest wyjątkowa, bo liczbę świadków obserwacji jaskrawopomarańczowych NOL-i, które 3 września 1983 r. pojawiły się w pobliżu ośrodków wczasowych można liczyć w setkach. Niedawno skontaktował się z nami autor tych zdjęć, który miał do przekazania kilka niezwykle ciekawych uwag…

Link do całego artykułu : http://infra.org.pl/fenomen-ufo/ufo-pol … nowe-fakty

Źródło : http://infra.org.pl/


Ratujmy naszą piękną przyrodę

Offline

 
ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY - wakacje nad morzem

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darmowyporadnikmfo.pun.pl www.pseteamcoduo.pun.pl www.inspire-wod.pun.pl www.nightfallrpg.pun.pl www.fjakfrajer.pun.pl